acai berry 900 forum - czy acai berry działa?

Opis forum


#1 2014-03-30 17:49:10

kowal_ok

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-30
Posty: 11
Punktów :   

Pochwalcie się ile schudliście dzięki Acai?

Zakładając te forum chciałem aby wszyscy mający problemy z odchudzaniem tak jak ja dowiedzieli się dzięki czemu wreszcie schudłem
Tak kochani to było Acai Berry. Macie tutaj stronę producenta http://bit.ly/1h8NX8k zamawiając bezpośrednio z tej strony unikniecie podróbek.
Mi udało się schudnąć 15 kg w dwa miesiące ! Czy to dużo czy mało? dla mnie w sam raz ! bez żadnego wysiłku!

Offline

 

#2 2014-04-02 13:03:40

Mella

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pochwalcie się ile schudliście dzięki Acai?

Gratulacje!
Dobrze dowiedzieć się o nowym sposobie na nasze problemy
Dzięki- oby więcej pozytywnych opinii na temat tego środka

Offline

 

#3 2014-04-02 14:30:49

FENIX

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-02
Posty: 7
Punktów :   

Re: Pochwalcie się ile schudliście dzięki Acai?

kowal_ok napisał:

Mi udało się schudnąć 15 kg w dwa miesiące ! Czy to dużo czy mało? dla mnie w sam raz ! bez żadnego wysiłku!

Gratuluje pewnie po kuracji cała garderoba do wymiany. Tylko pozazdrościć tak dobrych efektów.
Moje jak na razie to 2 kg w ciągu tygodnia, ale jestem przekonany, że będzie duuużo więcej.

Offline

 

#4 2014-04-08 13:57:56

jkowalczyk1980

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pochwalcie się ile schudliście dzięki Acai?

kowal_ok napisał:

Zakładając te forum chciałem aby wszyscy mający problemy z odchudzaniem tak jak ja dowiedzieli się dzięki czemu wreszcie schudłem
Tak kochani to było Acai Berry. Macie tutaj stronę producenta http://bit.ly/1h8NX8k zamawiając bezpośrednio z tej strony unikniecie podróbek.
Mi udało się schudnąć 15 kg w dwa miesiące ! Czy to dużo czy mało? dla mnie w sam raz ! bez żadnego wysiłku!

Super stronka, wielkie dzięki. Od lat zmagam się z problemem nadwagi.

Offline

 

#5 2014-04-09 16:40:49

Madzik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pochwalcie się ile schudliście dzięki Acai?

Witam
Nie używałam Acai Berry, znalazłam to forum prze przypadek więc napiszę co mi pomogło w walce z tuszą
Dużo piłam wody niegazowanej i jadłam 5 małych  posiłków dziennie ale waga leciała zbyt wolno a zbliżało się lato byłam zdesperowana
ale koleżanka poleciła mi tabletki z zielonej kawy Green Coffee i powiem wam, że do swojej diety dorzuciłam ten suplement i od razu organizm zaczął szybciej spalać tłuszcz a cm leciały w pasie i udach.
Podam link do strony producenta http://bit.ly/1kKGX5r  lepiej zamówić z niej zawsze mamy pewność , że to oryginalny produkt.
Dziękuję i życzę szybkiego spalania !

Offline

 

#6 2014-04-09 20:30:10

emigorska19

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pochwalcie się ile schudliście dzięki Acai?

super, stronka. motywująca. zamierzam troszkę schudnąć :-) do dzieła :-)

Offline

 

#7 2014-05-27 15:59:39

możemorze

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pochwalcie się ile schudliście dzięki Acai?

To co do tej pory próbowałem, nic nie przynosiło efektów, dopiero acaiberry po stosowaniu tego zacząłem zauważać efekty. Bez zawrotów głowy, bez osłabienia organizmu, jak to było z innymi środkami. To po prostu działa minął miesiąc a ja zakładam luźniejsze spodnie. Na prawdę polecam każdemu, kto marzy o zrzuceniu wagi na letnie dni.

Offline

 

#8 2014-05-28 12:43:44

pequeno

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pochwalcie się ile schudliście dzięki Acai?

Przez okrez zimowy nabralem dużo zbędnego ciała, ale od początku kwietnia zacząłem stosować acaiberry, sam jestem w szoku, że w kwietniu ważyłem 116kg a dziś rano wchodzę na wagę i pokazuję 98.6 kg. To na prawdę działa. Na początku byłem sceptycznie nastawiony, ale jak widać efekty są widoczne. Polecam i pozdrawiam. :>

Offline

 

#9 2016-04-09 18:30:31

kowal_ok

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-30
Posty: 11
Punktów :   

Re: Pochwalcie się ile schudliście dzięki Acai?

Pożeracz tkanki tłuszczowej http://przegladsuplementow.pl/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-master-green.pun.pl www.pedagogikaspecjalna2009.pun.pl www.costam.pun.pl www.e650.pun.pl www.abc.pun.pl